Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Kabiny prysznicowe szklane Poznań

Emil Makowski 2019-06-08 0 komentarzy
Kabiny prysznicowe szklane Poznań

Szyk i komfort użytkowania

Szklane kabiny prysznicowe prezentują się niezwykle elegancko w każdej łazience. Szkło w połączeniu ze światłem wygląda rewelacyjnie i nabiera wyjątkowego charakteru. Kolejną zaletą szkła używanego do produkcji kabin jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Nawet jeśli się rozbije (co jest mało prawdopodobne), to szklane kawałki będą pozbawione ostrych krawędzi. Co więcej, kabiny prysznicowe wykonane ze szkła można zamontować w każdym pomieszczeniu, dobierając ich odpowiedni kształt i rozmiar. 

Precyzja obróbki i idealne dopasowanie

Perfekcyjne dobranie szklanej kabiny prysznicowej to kluczowa sprawa. Ostatnio coraz modniejsze stają się rozwiązania bez brodzika, dzięki czemu kąpiel pod prysznicem staje się łatwiejsza, szczególnie dla osób starszych. Pomijając kwestię funkcjonalną, trzeba też zwrócić uwagę na wysoki poziom estetyki szklanych kabin. Jeśli szkło jest przeźroczyste, wtedy jeszcze lepiej stapia się z tłem łazienki w jedną, spójną całość.  Oczywiście można wybrać szkło matowe czy pół matowe, w zależności od aranżacyjnego pomysłu. W każdym przypadku będzie prezentować się stylowo i niezwykle efektownie. 

Na wymiar u producenta

Kupno szklanej kabiny prysznicowej powinno być poprzedzone głębszym oglądem sytuacji na rynku.  Warto zaufać firmom, które mają bogaty asortyment i oferują fachowe doradztwo. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jakość materiału. Szkło powinno być hartowane, bo wtedy gwarantuje wysoki poziom trwałości i dobre właściwości akustyczne.  Przykładem takiej firmy jest np. Vital Tech, producent oferujący kabiny prysznicowe szklane w Poznaniu, ale też wychodzi naprzeciw klientom z całej Polski. Zakres ich usług jest naprawdę szeroki, a realizacje, jakie wykonują, dopasowane są do potrzeb każdego klienta. Nawet najbardziej nietypowe wykonania oraz połączenie estetyki i praktyczności - to podstawy ich działalności. 

 

 

Skomentuj wpis