Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Wesele nie musi być nudne!

Oliwier Walczak 2018-10-16 0 komentarzy
Wpis

Ślubna katastrofa, nieudane i nudne wesele, to chyba najgorsze, co może spotkać nowożeńców. Spokojnie, podpowiemy Wam, jak uniknąć opisanego wyżej scenariusza. Po pierwsze, należy rozplanować usadzenie gości.  Warto kierować się przy tym zasadami savoir vivre'u,  uwzględniając kryterium rangi, wieku,  pokrewieństwa oraz płci.  Ważne, by wszystkie zaproszone osoby czuły się dobrze w swoim towarzystwie i miały o czym ze sobą rozmawiać. 

Zamieszaniu przy stołach pozwolą zapobiec również winietki weselne, czyli niewielkie karteczki z imionami i nazwiskami poszczególnych biesiadników. Wspomniane „wizytówki” pełnią nie tylko funkcję informacyjną, ale także dekoracyjną. Świetnie odnajdą się praktycznie w każdej weselnej aranżacji. Dodadzą jej szyku i charakteru.  Będą wspaniałą pamiątką dla gości.   Przypomną im o tym, jak dobrze bawili się na przyjęciu zorganizowanym przez Państwa Młodych.

Pozostaje jeszcze ostatnia kwestia: wybór odpowiednich karteczek. Na rynku spotkamy mnóstwo różnych wzorów i form - począwszy od klasycznych, po bardziej nowoczesne. Ciekawą ofertą dysponuje Peggy Brown. Co znajdziemy w asortymencie łódzkiego sklepu? Zaproszenia ślubne, winietki, zawieszki na alkohol i szereg innych akcesoriów niezwykle przydatnych przy urządzaniu ślubnych uroczystości. Zajrzyjcie na stronę internetową: peggybrown.pl i przekonajcie się, że organizacja wymarzonego wesela wcale nie musi być trudna.  Wystarczy wykorzystać kilka prostych trików, by  ułatwić sobie wspomnienie zadanie i zapewnić gościom niezapomniane wrażenia!

Skomentuj wpis