Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Wykończenia mieszkań w Gdańsku

Inga Błaszczyk 2019-06-11 0 komentarzy
Wykończenia mieszkań w Gdańsku

Większość klientów, zanim nawiąże współpracę z firmą remontową, chciałaby wcześniej wiedzieć, jakie koszty remontowe poniesie. Dlatego coraz więcej firm ma w ofercie wycenę proponowanych usług. Jeśli interesuje Państwa, kto szybko i solidnie wykonuje kompleksowe wykończenia mieszkań pod klucz w Gdańsku, warto zapoznać się z ofertą firmy ZRKonstrukcje. Swoje usługi firma świadczy dla mieszkańców całego Trójmiasta. Pracownicy polecanej firmy najpierw dokonują oględzin mieszkania przeznaczonego do wykończenia czy remontu. Następnie wraz z klientem ustalają całościowy zakres prac, doradzając najlepsze rozwiązania. W ciągu 24 godzin wysyłają klientowi szczegółową wycenę.

Na firmowej stronie internetowej można obejrzeć bogatą galerię zdjęć ze zrealizowanych przez firmę remontów dla różnych klientów. Rekomendowana firma zajmuje się nie tylko wykończeniami mieszkań pod klucz, ale może też podjąć się remontu mieszkań, domków czy też konkretnej części mieszkania, np. może wykonać remont łazienki. Na swoje usługi firma gwarantuje 3-letnią gwarancję. Co ważne, klienci, którzy zamówią usługę z 12-miesięcznym wyprzedzeniem, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, np. 10-procentową zniżkę na usługę z materiałem.

W ofercie rekomendowanej firmy są też odbiory deweloperskie. Jest to bardzo wygodne, zwłaszcza dla klientów, którzy nie znają się na budownictwie, a chcieliby kupić czy też odebrać mieszkanie bez jakichkolwiek usterek i wad konstrukcyjnych.

Klient nie musi obawiać się, że nie ma wpływu na wykończenie mieszkania czy domu. Wykonawca zapewnia profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Klient może też wnosić swoje uwagi, pomysły i zmiany. Pracownicy firmy z pewnością wezmą je pod uwagę, żeby klient był zadowolony z końcowego efektu.

Skomentuj wpis