Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Blaszane garaże dwuspadowe

Paweł Wysocki 2020-02-08 0 komentarzy
Blaszane garaże dwuspadowe

Warto odpowiednio zaplanować umiejscowienie garażu, aby dojazd do niego był prosty, a konstrukcja odpowiednio komponowała się z innymi elementami znajdującymi się na posesji. Najlepiej przemyśleć to jeszcze przed budową domu, jednak niestety nie każdy może sobie na to pozwolić.

Blaszaki mogą wyróżniać się konstrukcją, kształtem i wyglądem, co ułatwia ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdej osoby. To, co odróżnia garaż dwuspadowy i jednospadowy to przede wszystkim konstrukcja zadaszenia. W pierwszym przypadku dach jest nachylony w dół po obu stronach, co jest praktyczne w trakcie opadów deszczu i śniegu. Nie gromadzi się na nim zbędny ciężar i wszystko spada na ziemię pod wpływem grawitacji. Spotykane są również garaże jednospadowe, gdzie dach jest nachylony tylko na jedną stronę. Popularne są też blaszaki z płaskim dachem, które sprawdzają się równie dobrze.

Łatwy i szybki montaż

Firma garaze.org.pl oferuje konstrukcje na wymiar. Jeżeli chodzi o garaże blaszane, konfigurator zamieszczony na stronie producenta umożliwia dopasowanie budynku do warunków przestrzennych, jakimi dysponuje klient. Montaż przebiega niezwykle sprawnie, jest bowiem stawiany w jeden dzień, dzięki czemu od razu może zacząć spełniać swoją funkcję. Co ciekawe, tego typu garaże znajdują bardzo wiele, różnych zastosowań. Jest to na ogół miejsce postojowe dla samochodów, ale również miejsce przechowywania rowerów, narzędzi i akcesoriów ogrodniczych. Jeszcze inni wykorzystują go do realizacji swojego hobby, przykładowo stawiając tam stół do tenisa stołowego. Okazuje się więc, że blaszak może być dostosowany do najróżniejszych potrzeb.

Skomentuj wpis