Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Czy ocieplanie pianką PUR to skuteczna metoda termoizolacji?

Mateusz Sokołowski 2022-12-09 0 komentarzy
Czy ocieplanie pianką PUR to skuteczna metoda termoizolacji?

Izolacje pianą PUR - jakie korzyści oferuje natryskowa metoda termoizolacji?

Nieocieplony dach, elewacja, kominy generują przeciętnie 30-40% ogólnych strat ciepła. Wykonanie termoizolacji techniką natryskową zapobiega wychładzaniu całego budynku, co bezpośrednio wpływa na oszczędności energii i obniżenie wysokości płaconych rachunków za ogrzewanie. Izolacja pianą PUR zabezpiecza dodatkowo drewniane konstrukcje przed zagrzybieniem, pleśnią, wilgocią, insektami i gryzoniami. Natomiast metalowe elementy po aplikacji poliuretanowej powłoki są odporne na działanie korozji.

Kolejną zaletą natryskowego docieplania jest w porównaniu np. z wełną, szybkość aplikacji. Izolacja poliuretanowym materiałem to nowoczesna technologia termoizolacyjna. Doskonale sprawdza się w różnych rodzajach budynków:

  • nowych,
  • starszych,
  • mieszkalnych,
  • handlowych,
  • przemysłowych,
  • wykonanych w konstrukcji drewnianej (kanadyjskiej), murowanej (ceglanej).

Pianowanie we Wrocławiu - sprawdź ofertę firmy IZOPLAN

Planując wykonanie pianowania w swoim domu lub zakładzie produkcyjnym, można zapoznać się z zakresem usług firmy Izoplan z siedzibą w Oleśnicy. We Wrocławiu  ocieplanie pianką jest wykonywane nowoczesnymi agregatami i dozownikami renomowanych marek. Urządzenia pozwalają na szybką realizację zleceń. Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, jednostek gospodarczych oraz innych podmiotów, którzy mogą zlecić firmie wykonanie termoizolacji fundamentów, stropu, poddasza i pozostałych elementów konstrukcyjnych budynku.

 

 

Skomentuj wpis