Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Felgi 18 cali - z jakich materiałów są produkowane?

Franciszek Andrzejewski 2023-01-12 0 komentarzy
Felgi 18 cali - z jakich materiałów są produkowane?

Felgi odgrywają istotną rolę w każdym samochodzie, dlatego ich wybór warto dokładnie przemyśleć. W przeszłości stosowano głównie modele stalowe, które dziś są zastępowane konstrukcjami aluminiowymi. I nic dziwnego, ponieważ cechują się licznymi zaletami, takimi jak konkurencyjna cena, szeroki wybór kolorystycznych oraz uniwersalność. Sprawdzają się zarówno w samochodach sportowych, jak i miejskich i rzadko noszą ślady użytkowania. Szacuje się, że są lżejsze od stali nawet o 30%.

Mała waga zmniejsza ryzyko usterek wahaczy bądź amortyzatorów, dzięki czemu kierowcy nie zaprzątają swojej głowy kosztownymi naprawami. Lżejszy samochód wiąże się również z mniejszym spalaniem, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem opisywanych produktów. Są one do nabycia w przedsiębiorstwie Xfelgi, oferującym wytrzymałe modele o nienagannych parametrach wytrzymałościowych. Firma proponuje felgi 18 calowi, polecane przez wielu klientów, które sprawiają, że samochód wygląda nowocześnie.

Oferowane artykuły są odporne na uderzenia i odznaczają się elastycznością. Wybierają je miłośnicy tuningu, zwracający uwagę na estetykę aut oraz niezadowoleni z felg stalowych. Wszystkie modele przed wystawieniem na sprzedaż zostały prześwietlone promieniami RTG, dzięki czemu nabywcy mają pewność, że są wolne od niewidocznych na pierwszy rzut oka wad, mogących prowadzić do ich szybszego niszczenia. Produkty, jakie zamawiają, składają się z kilku warstw, a ostatnią z nich jest cienka powłoka przezroczystego lakieru, zabezpieczająca przed działaniem wilgoci i wchłanianiem zabrudzeń.

Skomentuj wpis