Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Ile kosztuje zakup spółki z o.o. ze stażem?

Emil Makowski 2022-12-07 0 komentarzy
Ile kosztuje zakup spółki z o.o. ze stażem?

Szukając odpowiednich rozwiązań biznesowych warto odwiedzić stronę internetową firmy TIGER BRO. Ma ona swoją siedzibę w stolicy województwa mazowieckiego. Dzięki temu istnieje możliwość szybkiego dojazdu na spotkanie w biurze. Istnieje także możliwość kontaktu z wykorzystaniem na przykład telefonu. Podczas konsultacji ustalane są wszystkie aspekty współpracy, w tym kwestie istotne z punktu widzenia konsumenta. Spółki ze stażem mają wiele zalet, należą do nich między innymi:

  • atrakcyjny profil podatkowy firmy umożliwiający szybkie rozliczanie podatków,
  • rejestracja w systemie KRS,
  • wirtualny adres.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości dotyczących omawianej oferty warto skontaktować się z biurem obsługi klienta. Wszystkie dane niezbędne do kontaktu znajdują się na portalu online przedsiębiorstwa. Warto pamiętać, że spółka mająca staż jest dużo lepszym rozwiązaniem niż zakładanie nowej firmy. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, co w sposób oczywisty jest bardzo ważne dla każdego przedsiębiorcy. Możliwość zarządzania tym rodzajem działalności gospodarczej zapewnia możliwość startu w przetargach organizowanych przez instytucje samorządowe i rządowe, a także zawierać umowy leasingu.

Koszt zakupu polskiej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością rozpoczyna się już od kilku tysięcy złotych. Na ostateczną kwotę składa się między innymi pozycja rynkowa firmy, w tym jest rozpoznawalność. Spore grona osób zainteresowanych zakupem zadaje sobie pytanie, ile czasu jest potrzebne na wpisanie zmian do KRS. Odpowiedź na to zagadnienie jest bardzo prosta. Zazwyczaj nie przekracza to dwóch miesięcy. Niezbędny wniosek jest składany elektronicznie, co pozwala na jeszcze szybsze zakończenie sprawy.

Skomentuj wpis