Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Instalacje sprężonego powietrza

Pola Jabłońska 2019-01-02 0 komentarzy
Instalacje sprężonego powietrza

Na stronie 7bar.pl znajdziecie Państwo propozycję najwydajniejszego rozwiązania w dziedzinie instalacji sprężonego powietrza — opartego na modułowych, aluminiowych rurociągach i nowoczesnych, energooszczędnych urządzeniach cyfrowych.

Instalacje pneumatyczne tego rodzaju charakteryzują się świetną szczelnością i doskonałymi właściwościami materiałowymi, co pozwala zachować ciśnienie robocze do 15 bar, a przy tym niezwykłą lekkość całej konstrukcji. W dodatku, dzięki niskiej masie i modułowej budowie, montaż i rozbudowa sieci jest bardzo prosta. Całość uzupełniona jest przez przepływomierze i detektory, które pozwalają wykryć miejsca narażone na wycieki, a także dostosować parametry ciśnienia i energii precyzyjnie do potrzeb każdej aplikacji.

Jednak nie trzeba wymieniać instalacji na nową, by móc cieszyć się poprawą wydajności, która widocznie przełoży się na oszczędność. Można skorzystać z profesjonalnej oferty 7 bar, która obejmuje audyt i inwentaryzację. Największe zalety, których mogą spodziewać się klienci, to:

  • aktualizacja dokumentacji i naniesienie schematu sieci na layout zakładu,
  • określenie wydajności, przepustowości oraz oznaczenie miejsc narażających firmę na największe straty wskutek wycieków itp.
  • precyzyjny pomiar i analiza wyników, które pozwalają wprowadzić bieżące oraz długofalowe zmiany w sposobie funkcjonowania systemu i całego przedsiębiorstwa.

Eksperci firmy są gotowi opracować wyniki audytu i na ich podstawie opracować plan optymalizacji, modernizacji istniejącej sieci, lub zaproponować całkiem nowe podejście.

Skomentuj wpis