Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Jak zabezpieczyć gniazda pojedyncze przed zanieczyszczeniem i wodą?

Emil Makowski 2023-07-18 0 komentarzy
Jak zabezpieczyć gniazda pojedyncze przed zanieczyszczeniem i wodą?

Zaniedbując kwestie właściwego zabezpieczenia gniazdek elektrycznych w miejscach, w których odbywa się natężona produkcja, grozi poważnym konsekwencjami. Generuje przede wszystkim ryzyko przepięć i pożaru, brak osłon na elementy elektryki może być też przyczyną odmowy wypłacenia przez ubezpieczyciela odszkodowania, jeśli doszłoby do pojawienia się ognia i zniszczenia maszyn.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, poszukujących sprawdzonych oraz gwarantujących bezpieczeństwo rozwiązań, firma Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. proponuje szeroki wybór rozmaitych gniazd elektrycznych, w tym także modele ze specjalnymi osłonami zapobiegającymi dostawaniu się do wewnątrz niechcianych zanieczyszczeń, a także wilgoci. Dostępne w sprzedaży produkty są certyfikowane, powstają z wysokojakościowego tworzywa zapewniającego długi czas użytkowania. 

W ofercie można znaleźć gniazda pojedyncze i podwójne wyposażone w prosty system montażowy za pomocą zacisków śrubowych. Istnieje możliwość doboru kolorystyki poszczególnych modeli, w zależności od zapotrzebowania dystrybucja obejmuje wersje z uziemieniem lub bez. 

Z podanej online propozycji mogą skorzystać też osoby prywatne. Proponowany osprzęt elektryczny z osłonami sprawdzi się na przykład w pomieszczeniach gospodarczych, garażu, a nawet w kuchni lub łazience, jeśli trzeba zamontować kontakt niedaleko zlewu bądź innego źródła wody. Zabezpieczenia wykonane są ze specjalnego rodzaju wytrzymałego, trudnego do zarysowania czy zniszczenia tworzywa. Dodatkowo ich prezencji, podobnie jak wyglądowi samych gniazd elektrycznych, nie można nic zarzucić. Dzięki bogatej opcji wyboru koloru obudowy łatwo je dopasować do wystroju każdego pomieszczenia.

Skomentuj wpis