Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Jakie funkcje mogą pełnić drewniane domki narzędziowe?

Aleksander Czarnecki 2024-01-16 0 komentarzy
Jakie funkcje mogą pełnić drewniane domki narzędziowe?

W dużych miastach przestrzeń przy domach jest ograniczona i niewielu właścicieli, np. szeregowców, ma na tyle dużo miejsca, aby zbudować obiekt gospodarczy do przechowywania kosiarek, szlauchów itp. Warto wówczas pomyśleć o niewielkiej konstrukcji z impregnowanego drewna, która pomieści wszystkie narzędzia, a przy okazji będzie ozdobą działki. Budowla niezwiązana na stałe z gruntem nie jest budynkiem i nie wymaga pozwolenia na budowę.

Osoby zainteresowane zakupem takiego wyrobu z drewna mogą obejrzeć asortyment śląskiego producenta, który ma w ofercie drewniane domki narzędziowe w wielu modelach i wielkościach. Wykonano je z certyfikowanego drewna suszonego komorowo i pomalowano specjalnym impregnatem. Dach i ściany zrobione są z kantówek, a dach z desek boazeryjnych, łączonych na pióro-wpust. Aby zabezpieczyć drewno dachu przed deszczem, pokryto je gontem bitumicznym. Wyroby te są niezwykle starannie wykonane i z pewnością będą służyły długo i dobrze.

Pełna oferta tych domków, które mogą służyć nie tylko jako przechowalnie narzędzi, ale też jako warsztaty majsterkowiczów czy miejsce do zabawy dla dzieci w dżdżyste dni, dostępna jest na stronie altanykarol.pl. Ich ceny uzależnione są od wielkości i rodzaju konstrukcji. Obejmują samą konstrukcję z dachem i dwukrotną impregnacją. Dodatkowo płatne są:

  • transport na terenie całego kraju,
  • montaż,
  • podłoga,
  • impregnacja kolorem,
  • orynnowanie,
  • okiennice.

Dzięki temu, że producent ma w ofercie konstrukcje różnej wielkości, każdy potencjalny klient ma możliwość zagospodarowania nimi przestrzeni w swoim ogrodzie. Najmniejsze mają podstawę 2 × 3 m, ale w ofercie są również domki dwukrotnie większe.

Przedsiębiorstwo to dokłada starań, aby jego produkty spełniały oczekiwania nabywców. Chętnie służy fachowym doradztwem w kwestii wyboru, realizuje indywidualne projekty i zawsze wywiązuje się z terminów.

Skomentuj wpis