Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Jakiej firmie warto zlecić transport produktów z UK?

Tadeusz Michalak 2022-08-10 0 komentarzy
Jakiej firmie warto zlecić transport produktów z UK?

Dzięki obecności Polski w Unii mocno rozwinęła się współpraca rodzimych firm z zagranicznymi kontrahentami. Każdy zakład, eksportujący czy importujący towary, potrzebuje zaufanego partnera, który zająłby się spedycją i przewozem ładunków. W takich sytuacjach zawsze poszukuje się firmy godnej zaufania i mającej doskonałe opinie wśród dotychczasowych klientów.

Przedsiębiorstwem oferującym bogactwo usług, realizującym transport ciężarowy, całopojazdowy i drobnicowy, jest przewoźnik ze strony importantcargotraffic.pl. Jest to zakład wożący ładunki nie tylko samochodami, ale wykorzystujący też inne formy transportu. Zajmuje się logistyką i spedycją ładunków ponadgabarytowych, niebezpiecznych i wymagających specjalnych warunków. Przedsiębiorstwo to dysponuje własną, rozbudowaną flotą, ale współpracuje także z wieloma innymi firmami, dlatego bez problemu może dobrać odpowiedni pojazd do konkretnych potrzeb klienta.

Decydując się na współpracę, klient może mieć pewność, że doświadczona załoga firmy potrafi zorganizować przewóz niewielkich ładunków i potężnych maszyn czy konstrukcji. Przedsiębiorstwo to gwarantuje pełne ubezpieczenie ładunku, pomoc przy załadunku i wyładunku oraz załatwienie wszelkich formalności prawnych i celnych.

Firma ta jest w stanie zorganizować szybki i skuteczny transport z UK. Ze względu na różnorodność przewożonych ładunków przedsiębiorstwo to może zaproponować pojazdy:

  • 24-tonowe, standardowe, z plandekami,
  • zestawy i solówki,
  • busy,
  • chłodnie,
  • specjalistyczne,
  • niskopodwoziowe platformy.

Skomentuj wpis