Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Kodycki dla niemowląt i ubranka dla noworodków

Anastazja Pietrzak 2021-05-22 0 komentarzy
Kodycki dla niemowląt i ubranka dla noworodków

Zdecydowana większość kobiet w ciąży (szczególnie w ostatnim trymestrze) nie ma raczej ochoty na wielogodzinne chodzenie po galeriach handlowych i stanie w kolejkach przy kasach. Nic więc dziwnego, że wiele przyszłych matek woli dokonywać zakupów przez internet z dostawą do domu, aby skompletować całą niemowlęcą wyprawkę. Trzeba przyznać, że lista jest dosyć długa, dlatego najlepiej rozpocząć zakupy ze sporym wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że w razie wcześniejszego porodu, zarówno maluszek, jak i jego matka, będą posiadać wszystkie potrzebne rzeczy. 

Gdzie zamówić online elementy wyprawki dla maluszka?

Na stronie internetowej wyprawkowy.pl można znaleźć wszystkie akcesoria oraz ubranka dla niemowląt, które wyróżniają się najwyższą jakością oraz komfortem i bezpieczeństwem użytkowania. Produkty posiadają wszelkie atesty i certyfikaty oraz pochodzą od znanych producentów, takich jak m.in. BabyOno, Avent, Lovi czy Medela. W asortymencie sklepu dostępne są jeszcze takie elementy wyprawki dla noworodków jak:

  • akcesoria i urządzenia do karmienia (piersią i butelką),
  • miękkie kocyki dla niemowląt,
  • wyposażenie dziecięcego pokoiku (m.in. pościele, przewijaki, ochraniacze do łóżeczka, baldachimy, otulacze),
  • preparaty do pielęgnacji maluszka (m.in. delikatne płyny do kąpieli, szampony, kremy, olejki czy pieluszki),
  • łóżeczka, wózki oraz foteliki,
  • zabawki dopasowane do wieku dziecka.

Pracownicy sklepu chętnie pomogą w wyborze odpowiednich i niezbędnych produktów, wystarczy skontaktować się z marką telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail. 

Skomentuj wpis