Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Który serwis laptopów i telefonów wybrać w Poznaniu?

Oliwier Walczak 2020-11-30 0 komentarzy
Który serwis laptopów i telefonów wybrać w Poznaniu?

Wielu przedsiębiorców oraz ich pracowników codziennie korzysta z laptopów i telefonów do wykonywania swoich obowiązków zawodowych, dlatego ich sprzęt służbowy zawsze powinien być sprawny. Jeśli tak się nie dzieje, to urządzenie należy niezwłocznie odesłać do serwisu, by zostało szybko naprawione. Wybierając punkt serwisowy, warto sprawdzić, czy realizowane są w nim różnorodne usługi z zakresu naprawy telefonów i laptopów. 

E-masters codziennie wykonuje serwis naprawy laptopów w Poznaniu. Pracownicy firmy sprawnie identyfikują problemy techniczne urządzenia oraz przedstawiają jasny kosztorys wykonania usługi i możliwy termin odbioru sprawnego laptopa. Niektóre usterki widoczne są od razu po szybkich oględzinach sprzętu w punkcie, inne natomiast wychodzą w trakcie pracy, dlatego pracownicy pozostają w stałym kontakcie z klientem. 

Do najczęściej wykonywanych usług należą:

  • naprawa laptopa po jego zalaniu, 
  • naprawa uszkodzonej płyty głównej, 
  • naprawa matrycy, złącz zasilania oraz gniazd,
  • odzyskiwanie danych, 
  • instalowanie systemu i innych programów. 

Oprócz tego firma specjalizuje się w serwisie telefonów w Poznaniu. Jeśli Twój smartfon upadł, został zalany, ma zbity lub uszkodzony ekran, to zanim zdecydujesz się na jego wymianę, warto zapytać pracowników punktu serwisowego, czy nie da się go naprawić. Pracownicy wspomnianej firmy mają doświadczenie w naprawie sprzętu od różnych producentów, dlatego mogą zaoferować profesjonalne doradztwo. 

Szczegółowe informacje na temat realizowanych usług znajdują się na stronie internetowej firmy.

Skomentuj wpis