Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Montaż regałów magazynowych - komu zlecić?

Karina Nowak 2023-04-05 0 komentarzy
Montaż regałów magazynowych - komu zlecić?

Żaden magazyn nie mógłby funkcjonować bez regałów. Ułatwiają one zachowanie porządku w tego typu przestrzeniach i zmniejszają ryzyko zgubienia poszczególnych ładunków. To konstrukcje o uniwersalnym charakterze powstałe z myślą o składowaniu spaletyzowanych i niespaletyzowanych towarów o sporej wadze i różnych gabarytach. Zapewniają bezpośredni i bezproblemowy dostęp do ładunków, co przekłada się na łatwą kontrolę stanów magazynowych. Znajdują zastosowanie zarówno w dużych, jak i mniejszych halach.

Niektórzy dokupują do nich dodatkowe akcesoria, zwiększające bezpieczeństwo osób przebywających w magazynach. Zazwyczaj są to akcesoria chroniące przed spadaniem ładunków, przykładowo na skutek uderzenia wózkiem widłowym. Sprzedażą tego typu konstrukcji zajmują się przedstawiciele przedsiębiorstwa Toolmex Truck, zapewniający także sprawny montaż. Regały magazynowe, jakie oferują, wyróżniają się stabilną konstrukcją i sporą nośnością.

To świetna propozycja dla właścicieli firm chcących maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Wybierają oni spośród modułowych regałów tworzonych z wytrzymałych materiałów, które nie potrzebują impregnacji. Z łatwością wpasowują się w każde wnętrze i dają szansę składowania różnorodnych ładunków, niezależnie od kształtów. Ich gniazda mogą być wypełniane panelami metalowymi lub siatkowymi oraz płytami wiórowymi, przydatnymi u osób planujących przechowywanie ładunków luzem. W razie pojawienia się zniszczeń nabywcy regałów mogą wymieniać jedynie poszczególne elementy, dzięki czemu zakup nowych konstrukcji nie jest niezbędny.

Skomentuj wpis