Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Na jaką pomoc można liczyć przy współpracy z prawnikiem z Bydgoszczy podczas rozwodu?

Klaudia Nowak 2022-05-02 0 komentarzy
Na jaką pomoc można liczyć przy współpracy z prawnikiem z Bydgoszczy podczas rozwodu?

Informacja o rozwodzie jest ciosem dla większości małżonków (bez względu na staż małżeństwa). Nic więc dziwnego, że tak wiele osób jest zrezygnowanych i równocześnie podatnych na manipulacje drugiego z partnerów. Właśnie wtedy pomocne może okazać się wsparcie radców prawnych z Bydgoszczy, którzy specjalizują się głównie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Już na etapie wstępnych konsultacji i po zapoznaniu się ze sprawą klient otrzymuje mnóstwo cennych porad, a także informacji dotyczących obowiązujących praw. Na przykład nie każdy ma świadomość tego, że w przypadku rozwodu z orzeczeniem o winie małżonek może ubiegać się o wypłatę alimentów również dla siebie.

Na terenie Bydgoszczy rozwodami zajmuje się Kancelaria Radców Prawnych TRUST. W ramach podjętej współpracy prawnicy wykonują następujące usługi:

  • sporządzanie pism procesowych oraz odwołań od sądowych orzeczeń,
  • udział w mediacjach oraz negocjacjach pomiędzy skonfliktowanymi stronami (na tym etapie ustalane są takie kwestie jak podział wspólnego majątku, wysokość alimentów czy sprawowanie opieki nad dziećmi),
  • reprezentowanie klienta podczas rozpraw sądowych (w celu ograniczenia stresu i niekomfortowych sytuacji).

Na prowadzonej stronie online zamieszczono szczegółowe informacje dotyczące rodzaju prowadzonych spraw oraz zakresu współpracy. 

Skomentuj wpis