Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Popularne grawery na obrączkach ślubnych

Oliwier Walczak 2020-10-13 0 komentarzy
Popularne grawery na obrączkach ślubnych

Wybór obrączek ślubnych jest niełatwym zadaniem, jednak dzięki bogatej kolekcji biżuterii salonu Virago każda para młoda może znaleźć swoje wymarzone obrączki. W ofercie sklepu dostępne są modele wykonane ze złota żółtego, białego, różowego, a także ze złota łączonego. Panie, które pragną, by ich obrączka była wyjątkowa, mogą też zdecydować się na wzór z kamieniem szlachetnym. Salon oferuje ponadto usługę wykonywania grawerów, które również umożliwiają personalizację obrączek.

 

Klasyczny grawer, czyli imiona i data

Grawer na obrączkach ślubnych często zawiera imiona małżonków oraz datę ich ślubu. Ten pomysł zawsze jest dobry – szczery i piękny w swojej prostocie. Gdy państwo młodzi chcą bardziej urozmaicić grawer, mogą skorzystać z różnych form zapisu. Imiona małżonków i datę ich zaślubin można na przykład zapisać po łacinie lub w jeszcze bardziej wyszukany sposób: alfabetem Morse’a czy alfabetem Braille’a.

 

Niekonwencjonalne grawery

Państwo młodzi ceniący nietuzinkowość i kreatywność w swoim związku mogą zdecydować się na niekonwencjonalny grawer, który pozwoli spersonalizować obrączki. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się ulubiona sentencja pozwalająca wyrazić siłę miłości małżonków. Popularne grawery na obrączkach ślubnych to także cytaty z piosenek lub filmów. Polecany salon jubilerski wykonuje ponadto nietekstowe ryty i graweruje na przykład odciski palców lub zdjęcia.

Obrączki są wyjątkowym symbolem miłości, dlatego ich personalizacja jest dobrym sposobem na wyrażenie żywionych uczuć. Obrączki z grawerem są niepowtarzalne i stanowią szczere przypieczętowanie miłości.

Skomentuj wpis