Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Regały półkowe magazynowe - rodzaje i zalety

Franciszek Andrzejewski 2023-08-01 0 komentarzy
Regały półkowe magazynowe - rodzaje i zalety

Odpowiednio dobrane regały magazynowe zapewniają nie tylko utrzymanie porządku w całej przestrzeni, lecz także jej efektywne wykorzystanie. W asortymencie zaprezentowanym na stronie internetowej b2bsystem.pl znajdują się różne rodzaje tego typu regałów.

Jedną z opcji jest model karuzelowy, którego charakterystyczną cechą są obrotowe półki. Zaletą takiego rozwiązania jest też między innymi szybki dostęp do wszystkich zgromadzonych artykułów.

Wśród przedsiębiorców zainteresowaniem cieszą się także wielopoziomowe regały półkowe magazynowe. Takie wysokie systemy mogą sięgać nawet sufitu, dzięki czemu możliwe jest zagospodarowanie jak największej przestrzeni w hali produkcyjnej czy magazynie. Sprawdzą się one chociażby tam, gdzie metraż jest ograniczony. Ważne jest, by przy wyborze odpowiedniego regału dobrze dostosować do ciężaru składowanych na nich produktów.

Jedną z dostępnych opcji są również wielopoziomowe, automatyczne systemy Miniload Multi-Store. W przypadku konieczności składowania lżejszych towarów dobrze sprawdzą się systemy Miniload jednopiętrowe. Niezaprzeczalną zaletą wymienionych modeli regałów magazynowych jest to, że działają w oparciu o automatyczne dźwigi AS/RS. Umożliwiają one i ułatwiają realizację szeregu działań, między innymi odbierają towar z regału lub przekazują na taśmociąg.

Skomentuj wpis