Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Sprzedaż koncentratorów tlenu - jaki model wybrać?

Nela Maciejewska 2022-02-23 0 komentarzy
Sprzedaż koncentratorów tlenu - jaki model wybrać?

Choroby układu oddechowego dotykają zarówno młode, jak i starsze osoby ograniczając w dużym stopniu ich codzienne funkcjonowanie. W wielu przypadkach rozwiązaniem odczuwalnych dolegliwości może okazać się zastosowanie koncentratora tlenu. Marka Novento prowadząca sprzedaż koncentratorów tlenu proponuje dwa rodzaje tego typu urządzeń:

  • stacjonarne (wykorzystywane są najczęściej w warunkach domowych lub placówkach medycznych, hospicjach i domach opieki),
  • przenośne (umożliwiają choremu zabranie sprzętu nawet w daleką podróż, dzięki niewielkim kształtom, lekkiej wadze i ładowanej baterii wytrzymującej około 8-9 godzin).

Wybór modelu koncentratora jest zależny od wieku i postępu choroby pacjenta, a także indywidualnych potrzeb. Warto wspomnieć, że poza sprzedażą firma umożliwia także wypożyczenie koncentratora tlenu. Koszt tego typu usługi zależy od wybranego modelu. Na prowadzonej stronie można zapoznać się ze szczegółowymi parametrami oraz cennikiem wszystkich oferowanych sprzętów.

Opcja wynajmu to rozwiązanie dla chorych potrzebujących jedynie koncentratora na określony czas, aby wzmocnić organizm podczas leczenia czy też szybciej dojść do siebie po przebytej chorobie. Jest to również możliwość sprawdzenia działania tego typu sprzętu zanim podejmie się decyzję o kupnie własnego koncentratora.

Skomentuj wpis