Znajdź się na fali z blogiem centrolatino.pl

Skontaktuj się z nami!

Zawieszki w kształcie serduszka

Nela Maciejewska 2021-08-07 0 komentarzy
Zawieszki w kształcie serduszka

Atutem naszyjników dostępnych w sklepach jubilerskich, takich jak Aclari, jest możliwość wyboru spośród wielu odcieni i długości łańcuszków zapinanych na różne sposoby. Firma proponuje zarówno modele minimalistyczne, jak i ciekawie zdobione, które odmieniają każdą stylizację w krótkim czasie i niewielkim kosztem. Na jej asortyment składa się także złota zawieszka serduszko będąca symbolem oddania i miłości. Z tego powodu sprawdza się jako prezent na Walentynki, rocznice lub inne okazje.

Wielbiciele klasycznych rozwiązań stawiają często na zawieszki w kolorze żółtego złota, które doskonale prezentują się w połączeniu z pozostałymi dodatkami w tym odcieniu. Część z nich jest zdobiona diamentami lub innymi kamieniami, co sprawia, że prezentują się bardzo elegancko i prestiżowo. To modne dodatki biżuteryjne, które nie wychodzą z mody i są wybierane chętnie przez gwiazdy kina oraz celebrytów. Ich zaletą jest łatwość dopasowania niemalże do każdej stylizacji.

W praktyce oznacza to, że można je nosić zarówno na co dzień, jak i podczas uroczystych spotkań. Idealnie komponują się z bawełnianymi t-shirtami oraz eleganckimi sukienkami. Łańcuszki takich naszyjników cechują się subtelnością. Mimo delikatnego wyglądu są jednocześnie trwałe, dlatego rzadko pękają i nie potrzebują przeprowadzania napraw. Alternatywą dla takich zawieszek są modele w kształcie:

  • znaków nieskończoności,
  • łapaczy snów,
  • psich łap,
  • piórek,
  • roślin,
  • krzyża,
  • monet.

Firma ta zapewnia wysyłkę zamówionych produktów w ciągu 24 godzin. Są one odpowiednio pakowane, dzięki czemu docierają do odbiorców w stanie idealnym.

Skomentuj wpis